Filmy rekrutacyjne

Jeśli jako przedsiębiorca stale poszukujesz pracowników lub partnerów biznesowych, idealnym narzędziem wspierającym nabór jest film rekrutacyjny. Służy on do ciekawego, kreatywnego zaprezentowania firmy, jednocześnie wyróżniając ją spośród pozostałych ofert na rynku. Przez czas trwania filmu wskażemy mocne strony i pozytywne aspekty współpracy z Twoją firmą. Dzięki temu przyszły współpracownik będzie mógł poznać kulturę pracy, zapoznać się z misją przedsiębiorstwa oraz ujrzeć środowisko pracy. Potencjalny pracownik będzie mógł poznać przyszłego pracodawcę, zobaczyć stanowisko pracy i zapoznać z czekającymi na niego obowiązkami. Ten ciekawy pomysł na przedstawienie atmosfery pracy pozwoli aplikującym stworzyć wizję swojego miejsca w firmie jako przyszłego pracownika.

Film rekrutacyjny może być z powodzeniem użyty również do wielu innych celów, jak promocja na stronie internetowej, emisja na szkoleniach lub targach.

O nas

Stanowimy zwarty zespół ekspertów od produkcji filmów promocyjnych. Jako, że Internet stał się potężną platformą marketingową, pozwala na prezentowanie projektów filmowych znacznie większej ilości odbiorców. Nasza oferta obejmuje produkcję filmów reklamowych, animacji, relacji oraz spotów wyborczych.

Kontakt z nami
Creative Motion
ul. Maksymiliana Strasza 30
25-108 Kielce
NIP: 959 195 68 34

Obsługa klienta
Poniedziałek – Piątek
w godz. 9:00 – 17:00

Telefon 600 943 973, 790 545 972
Email: info@creativemotion.pl